http://marta-nefertari.blogspot.com/search/label/moja%20inspiracja
W ramach cyklu moja inspiracja publikuję efekty swoich twórczych działań, do których natchnęli mnie inni: czy to za pośrednictwem wzorów zapożyczonych z natury (np. jak TUTAJ), czy ciekawych i prostych rozwiązań (jak TUTAJ lub TUTAJ), czy jeszcze w inny sposób ;).

Wszystkie posty w ramach cyklu znajdziesz TUTAJ.


http://marta-nefertari.blogspot.com/search/label/Jak%20mieszka...%3F
Jak mieszka...? to wpisy, w których prezentuję interesujące, inspirujące, barwne i nietuzinkowe (sporo tych epitetów, prawda? ;)) wnętrza zamieszkane przez - a jakże! - barwne i nietuzinkowe osoby. Znajdą się tutaj i projektanci, i architekci, i artyści, i ludzie twórczy na innych frontach. 
Swoistą odnogą cyklu jest Jak mieszka X i Y, gdzie rozsiadam się u znajomych i - w przerwie na kawę - robię zdjęcia ich czterech kątów. Polacy też potrafią mieszkać pięknie! :)

Wszystkie posty w ramach cyklu znajdziesz TUTAJ.

http://marta-nefertari.blogspot.com/search/label/znalezione%20w%20sieci
Znalezione w sieci to jedno zdjęcie (lub grafika), które zwróciło moją uwagę - albo zauroczyło, albo zainspirowało - grunt, że poczułam przemożną ochotę podzielić się nim dalej; najczęściej opatrzone w poście krótkim opisem.

Wszystkie posty w ramach cyklu znajdziesz TUTAJ.

http://marta-nefertari.blogspot.com/search/label/Dobrze%20nam%20razem!
W ramach Dobrze nam razem! pojawiają się duety czy inne połączenia, które według mnie świetnie ze sobą grają, łączą się, mają się dobrze razem, po prostu ;). Od ubrań, po wystrój wnętrz. Dla każdego coś miłego!

Wszystkie posty w ramach cyklu znajdziesz TUTAJ.
 
http://marta-nefertari.blogspot.com/search/label/migawki
Migawki to najbardziej osobisty cykl; takie moje (właściwie: nasze, bo rodzinne) "last month". Aparat fotograficzny to mój dobry kompan, migawkowe posty są więc niejako odpowiedzią na moją "manię" (?) łapania chwil w kadr.

Wszystkie posty w ramach cyklu znajdziesz TUTAJ.


_____________________________________________

Jeśli nie znalazłeś tutaj tego, czego szukasz, zapraszam na dół strony - być może wśród etykiet czai się Twoja "zguba" ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz