9/01/2014

konkurs z Kapibarą - wyniki

Wyniki pojawiają się baaardzo szybko, gdyż do konkursu zgłosiły się... trzy osoby. Najwyraźniej sierpień albo nie sprzyjał zbytniemu wysilaniu umysłów, albo cieszyliście się wyjazdową i urlopową beztroską, albo ostatnie dni wakacji zaprzątały umysł czymś innym... Albo inne "albo", grunt, że... mogę nagrodzić wszystkich biorących udział w konkursie! Wielu organizujących konkursy czy giveaway na swoim blogu żałuje zazwyczaj, że nie jest w stanie obdarować wszystkich biorących udział, wszystkich wymyślających ciekawe odpowiedzi, wszystkich poświęcających te pięć minut na napisanie komentarza i posłanie informacji dalej. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że dzisiaj mogę!

Jednocześnie chciałam bardzo serdecznie podziękować sklepowi Kapibara - sponsorowi nagrody głównej - jesteście wielcy! :)Żeby nie przedłużać...

Nagroda główna - plakat "Small talk" - wędruje do... Aeidenn! Wiele marek będzie miało teraz problem, bo rozszyfrowano ich myśl przewodnią ;). Oby grafika od One Must Dash isnpirowała i Ciebie! Oby harmonia prostoty i naturalnego wdzięku towarzyszyły Ci w codziennym życiu, a plakat dodawał odwagi (i przypominał), by pokonywać przeszkody i własne bariery. Gratulacje!

Nagrody pocieszenia - po zestawie materiałowych cytryn (takich jak TUTAJ) - zdobywają  kotbury (lubimy i koty, i Anie! [Moja siostra też ma na imię Ania ;)]) i Staniszka (Dziękuję za rozmowę dwóch projektantek. Wyobraziłam sobie, że siedzę z nimi przy stole do projektowania i przysłuchuję się kreatywnej dyskusji. Niemal poczułam zapach świeżej farby drukarskiej, usłyszałam zgrzyt ołówka synącego po kartce, poczułam świeży aromat kawy - towarzyszki myślenia i inspirującego knowania... Dziękuję! :)).


Dziękuję Wam bardzo za udział i inspirujące odpowiedzi :).
Jeszcze raz gratuluję!

(Swoje adresy przesyłajcie na marrnefer@interia.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.)

2 komentarze: