Hoo Hooo things, czyli rzeczy, że hoo hooo!Hoo Hooo things to blog o pomysłach
na smaczne jedzenie (najczęściej słodkości, bo te lubię najbardziej i przyrządzam najczęściej), na wystrój wnętrza, na opakowanie prezentów czy na przygotowanie prezentów samodzielnie, na wykorzystanie zbędnych przedmiotów, uratowanie zabawek (nadszarpniętych maskotek, podniszczonych zabawek drewnianych i innych) i nie tylko! To zapis nieustannego tańca szarych komórek!

Hoo Hooo things to też nazwa małej manufaktury domowej - mojej maleńkiej firmy rękodzielniczej, która powstała z potrzeby tworzenia. Nie zamykam się w konkretnej dziedzinie, w ramach Hoo Hooo things powstają i broszki, i kolczyki, i maskotki, i ubrania, i plakaty i... (Pomysłów jest wiele, o wiele za dużo jak na jedną osobę ;))
Moim ograniczeniem na ten moment jest czas, dlatego też produkty sygnowane sowim pyszczkiem powstają w pojedynczych egzemplarzach albo są powielane w niewielkich ilościach. Tworzę też na zamówienie. Niektóre z dotychczasowych realizacji możesz zobaczyć TUTAJ (lub kliknąć w tag "hoo hooo things" w etykietach na dole strony). Jeśli któreś są aktualnie dostępne - możesz nabyć je na DaWandzie: TUTAJ.

Marta "Nefertari" Rusek-Cabaj - autorka. W mojej głowie mieszka niezliczona ilość pomysłów, a moje małe, szare komórki (ujawnia się w tym momencie moja słabość do pewnego detektywa ;)) nieustannie tańszą (tak też brzmiał poprzedni tytuł strony: taniec szarych komórek). Z wykształcenia jestem kulturoznawcą (czemu czasem daję wyraz w interpretacjach zjawisk kultury czy innych), na co dzień mamą, żoną i typową kobietą, która uwielbia to, co ładne. Tym właśnie chcę się z Wami dzielić na blogu.


For foreigners:
I'm writing in polish, I don't translate my posts (I'm busy mum, you know ;)), but you can choose your language on the right side - there is a google translator. Good luck! :)Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz