Hoo Hooo things to miejsce, w którym w dzielę się tym, co mnie inspiruje lub co może zainspirować innych; w większości przypadków można to rozumieć jako dzielenie się designem - czy to światowym lub lokalnym, czy wnętrzarskim lub dziecięcym, czy moim własnym, rozumianym jako rękodzieło.

Jeśli masz pytania, propozycje tematów postów, zamówień dla rękodzielniczej strony Hoo Hooo things lub współpracy jako takiej: pisz śmiało na rusek.cabaj@gmail.com.

Współpracuję z markami reprezentującymi rzeczy, że hoo-hooo, czyli wszystko, co estetyczne i inspirujące! Czy to będą dodatki do wnętrz, przedmioty dla dzieci (zabawki albo książki), czy marki odzieżowe. Chcesz pokazać coś na moim blogu? Napisz na rusek.cabaj@gmail.com - coś wymyślimy! :)

Należę do grona Ekspertów Benjamin Moore, a mój pomysł na wykorzystanie farby kredowej znalazł się w artykule na stronie Benjamin Moore (TUTAJ) oraz w opisie farby Chalkboard Paint 308 (TUTAJ).
Pojawiłam się w ramach rubryki "Hiper blog" w magazynie "Czas na wnętrze" (grudzień 2016 i grudzień 2017):
współpracowałam z:
_______________________________


http://www.cottonballlights.pl/


http://designzoo.pl/


http://www.westwing.pl/campaign/?gclid=CjwKEAiAgvyxBRDmuviAj67g-XQSJABTLMcHR3ITGxwH-QTFRZu6rr8DtM-FH1aHs13dsL84e8UArBoCiLLw_wcB&mdprefid=marketing_pl_sb10001&key=lp/lp4


https://ku-ka.pl/pl/

https://www.facebook.com/strapophilia/?ref=page_internal
http://jukogreendesign.plbrałam udział w:
___________________________

Meetblogin 2015 (III edycja)
http://interiorsdesignblog.com/meetblogin-2/


 Strefa Blogera na Wawa Design Festiwal
https://www.facebook.com/events/708018059342384/
 moje relacje: 1 | 2 | 3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz