12/31/2015

by chciało nam się chcieć

Nie będzie podsumowań, snucia planów, dodawania czy skreślania pozycji na listę lub z listy. Zawsze chcę więcej, niż mogę - najczęściej hamuje mnie czas, czasem brakuje ochoty. Bo takie jest życie: przynosi różne emocje, różnie nam tę naszą codzienność kształtuje. Od jakiegoś czasu nie stresuję się niespełnionymi postanowieniami, macham na nie ręką, ale nie zapominam marzyć. Jeśli uda się któreś z pragnień zrealizować: wspaniale! Jeśli nie - nie płaczę nad rozlanym mlekiem, szkoda zachodu, czasu właśnie. 

W przyszłym roku (już za chwileczkę, już za momencik!) w moim wieku pojawi się  trójka z przodu, za około trzy tygodnie spodziewam się porodu Córki... Będzie się działo, świat niesie zmiany. Trzymam kciuki za nadchodzące dni, za marzenia, za czas - by zawsze znalazła się chwila na zatrzymanie się w biegu i śmiech - taki naturalny, dziecięcy.
Nie chcę się zastanawiać, jak to będzie, co wyjdzie, co nie... Będzie co ma być. Wszystko jest w naszych rękach, życzę więc sobie i Wam siły. By chciało nam się chcieć. Cokolwiek nie wymyślimy, o czymkolwiek nie zamarzymy.4 komentarze:

 1. Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, spełnił marzenia i przyniósł dobre chwile w życiu codziennym oraz zawodowym. Życzy Pastelowy domek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję! :)
   Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

   Widziałam, że u niektórych pojawił się śnieg - niech więc marzenia będą jak i on - wyczekane, spadające z nieba, wywołujące uśmiech!

   Usuń
 2. Wszytskiego dobrego na 2016! Niech będzie wypaśny!

  OdpowiedzUsuń