7/16/2017

Jak zapakować się na rodzinny wyjazd? - wakacyjny planner do pobrania

Połowa lipca za nami, 1/4 wakacji minęła (sic!). Nim upłynie jeszcze więcej czasu, podsyłam coś, czego mnie samej brakowało w minionym roku: wakacyjny planner. Mam nadzieję, że pomoże Wam spakować się na wakacje i wyjechać z poczuciem, że wszystko, co potrzebne, macie ze sobą!Rok temu zachodziłam w głowę, jak przygotować się na kilkudniowy wyjazd całej naszej rodziny. Gdy nie ma się dzieci, jest łatwiej - człowiek jest w miarę ogarnięty, nauczony doświadczeniem, nie zmienił się za bardzo od poprzednich wakacji, więc mniej więcej wie, jak ma wyglądać idealnie zapakowany plecak czy walizka. Kiedy ma się dzieci... oj. Niemal każdy dłuższy wyjazd wymaga wcześniejszego namysłu, co będzie potrzebne. Latorośle szybko rosną, zmieniają się ich potrzeby, zmieniają się ubranka. Coś, z czego korzystały jeszcze rok temu, dziś może być już niepotrzebne. Bazując więc na naszej zeszłorocznej liście "co zabrać w podróż", stworzyłam wakacyjny planner - listę, która może pomóc spakować się i Twojej rodzinie! Kilka rzeczy jest już u nas nieaktualnych: np. poduszka (fasolka) do karmienia służy dziś wyłącznie za poduszkę - ale może którejś z mam karmiących stale jest potrzebna? Poniższa lista jest też wakacyjna - znalazły się tam takie pozycje, jak np. "strój kąpielowy" (a nie, dajmy na to, narty czy zimowy skafander). Niektóre pozycje dodałam w oparciu o własne praktyki (np. propozycje leków - Octenisept, dajmy na to), w innym miejscu zostawiłam enigmatyczny, ogólny termin-klucz (np. "kosmetyki", bez dookreślenia, jakie - przecież każdy używa innych ;)). Znajdziecie go w dwóch wersjach (dwie kartki): pakujemy dzieci i pakujemy rodziców.
obie wersje  - dla dzieci i dla dorosłych - 
możesz pobrać, klikając w pole poniżej:

 https://www.pdf-archive.com/2017/07/16/pakujemy-z-hoo-hooo-things/pakujemy-z-hoo-hooo-things.pdf
 * na użytek prywatny, niekomercyjny


Co najfajniejsze (tak myślę ;)): jeśli udostępnisz mój wpis, chętnie wykonam dla Ciebie Twoją osobistą wersję planneru - z pozycjami, które mi wskażesz, a hasła "dziecko" czy "rodzice" podmienię na imiona członków Twojej rodziny itp. Może być? ;)

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie, że stworzyłaś taki planner, na pewno wiele rodzin z niego skorzysta :) To prawda, dopóki nie ma się dzieci pakowanie toreb jest łatwiejsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, zazdroszczę tym, którzy w ogóle mają jakąś perspektywę wyjazdu. Dla mnie wakacje już od kilku lat są totalną abstrakcją. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę? Oj... A to dlaczego? Nawet na kilka dni nie ma kiedy? :(

   Usuń
 3. Przerabiałam pakowanie kilka dni temu 😅

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jak poszło? :D Bo mnie czeka to w połowie sierpnia - każda dodatkowa wskazówka jest na wagę złota! ;)

   Usuń