2/09/2016

niebanalne podarki na Walentynki, czyli zabić pluszowego misia (strzałą Amora, oczywiście)

Walniętyn... Tfu! Walentynki już w niedzielę, sporo się więc w sklepach dzieje. Czerwień, złoto i kilo cukru - gdzie nie spojrzysz, morze lukru! Tęczą pluję, kicham tęczą, moje oczy tak się męczą, że na szybko - w punktach kilku - śmiem z tym zerwać. Sio, zły wilku!


bądź moją Walentynką
Kartki walentynkowe - typowy standard (pleonazm zaplanowany). Misie, bukiety kwiatów, serca i bijąca nas łuną ciepła poświata czerwieni trącą często tandetą, ale nie w tym wykonaniu. PIESKOT - razem z polskimi ilustratorami - proponują coś innego, niebanalnego:
serce na dłoniNieprawdopodobnie piękne, chociaż - prawdopodobnie - niepraktyczne, bo "jedynie" dekoracyjne. Jednak dla takiej dekoracji warto zgrzeszyć... Ceramiczne serca BeMine Hearts (dostępne na cloudmine.pl), ręcznie wykonane i pokryte albo ZŁOTEM, albo PLATYNĄ. Cudny podarunek dla ukochanej osoby!wyznanie na piersi/klacie

...czyli koszulki maści wszelkiej, jednak bez przewidywalnych serduszek czy serc wielgachnych, miśków, amorków lub banalnych teksów, co to każdy może spisać je z magazynów dla nastolatków (rubryka "szybki podryw" albo "co ona chciałaby usłyszeć - top ten"). PAN TU NIE STAŁ oraz MANUFAKTURA RUNO - których koszulki znajdziecie poniżej - wychodzą naprzeciw wszystkim tym, których zmęczyły typowe T-shirty. Ich dwurękawki są niebanalne, świetnie zaprojektowane, zabawne - dodajcie swoje epitety, bo na tych trzech trudno poprzestać...

rżnięcie/rąbanie | konkubent | konkubina | absztyfikant | złoty chłopak | lubię na dzikowyznanie na ścianie
Plakat jako podarek? Dlaczego nie! Zwłaszcza że to wyśmienity prezent dla... blogerki wnętrzarskiej, na przykład. Dobra grafika podkreśli wnętrze, a widniejące na niej wyznanie będzie przyprawiało o uśmiech (A może nie tylko?). W końcu od poczucia, że jest "MIŁO" do miłości tylko "ś" i "ć"... NIOSKA służy, a w jej pracach trudno się nie zakochać.
zrób to sam, czyli prezent od serca

Liczy się gest, nie talent - każdy może spróbować swoich sił we własnoręcznym wykonaniu prezentu dla drugiej połówki. Czy będą to rozgrzewające ciasteczka imbirowe (przepis TUTAJ), czy poducha z jajem, tj. - Tfu! - z cyckiem:


projekt, wykonanie i foto: blog Design or Breakfast

grafiki i zdjęcia produktów: materiały promocyjne
rysunki/oprawa graficzna: Hoo Hooo things

2 komentarze:

 1. Cudowne poysły na walentynki - ja oczywiście jestm fanką plakatów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :)

   Och, ja też! Z czego wynikł problem, bo już mi miejsca na ścianach brakuje, a szkoda chomikować plakaty po kątach :P

   Usuń