8/28/2018

darmowy plan lekcji do pobrania

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Jesteście gotowi? Specjalnie dla Was przygotowałam plan lekcji z myszkami Maileg - one już spakowały swoje plecaki i nie mogą się doczekać wciągających lektur, ekscytujących eksperymentów czy energetycznych ćwiczeń. Szkoła wcale nie musi być nudna! (Z takim planem prawdopodobnie nie będzie! 😉)
Jeszcze nie tak dawno Wąsik i Mysia spędzali czas na plaży, kąpiąc się w morzu albo wcinając orzeźwiające lody (wpis: myszki na wakacjach). Od zachodu powiało jednak chłodem - razem z wiatrem przyleciała piosenka Pani Jesieni. Myszki szurały w pierwszych opadłych liściach i już wiedziały - lato zbliża się ku końcowi!
Nie spuściły jednak ogonków. Wyciągnęły z wnętrza szafy swoje lekko przykurzone szkolne torby, zapakowały do środka naostrzone kredki ("Auć! Wąsiku! Ale ostre! Uważaj!" - skarciła brata Mysia), powrzucały książki przygodowe, które pani nauczycielka wpisała na listę lektur, mamie podrzuciły pomysły na drugie śniadanie ("Kanapki z serem!", "Serowe paluszki z białym sezamem!", "Placuszki z twarogu z truskawkową marmoladą!") i niecierpliwie wyczekiwały pierwszego dnia września. Czekacie z nimi?
 
 
 

 
Przygotowałam plan lekcji z Wąsikiem i Mysią - pewnymi małymi myszkami Maileg, które mieszkają z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem i adoptowanym króliczkiem w moim domku dla lalek. Macie do wyboru dwie wersje: z notatkami i bez. Z lewej strony zrobiłam miejsce na godziny poszczególnych lekcji - gdy chodziłam do szkoły, brakowało mi tego w niektórych planach.

Plany lekcji możecie pobrać i wydrukować, dzielić się nimi ze znajomymi i rodziną, wykorzystywać je w celach prywatnych, nie komercyjnych. 
 
A jeśli Wam się podobają, będę wdzięczna za udostępnienie wpisu - to jeden "klik", a dla mnie duże wsparcie i niemy gest świadczący, że to, co robię, ma sens!
 
 
plan lekcji - wersja bez notatek:
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEicUeAXqvSNNAEzRNv1hKfwBiSRqqctvcI-IYG8DSeSk6jLlj_KB9MWiObGkQ_hcl7DBB05QgbNPiRT9Ojyh_g2ruNn1Qmsj1aP1e3YtGqW29pWD2ZZn3MRdpxbztiD6Cjexd76TTBw2jsA/s1600/plan+lekcji+2.jpg
 
 
plan lekcji - wersja z miejscem na notatki:
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgUo1Lal735saZPycaom71hsNFW1XVDD3NdV8DhX-tDcJghRD9V4OvwtL4klc_7w8s_T7e4CcPZoFie_lBHshj8EU017foP_KeIZ9sdNHqp4jBspaqV8xTgNKq_VkNTJ4p8TkI8qGRzkQMz/s1600/plan+lekcji+1.jpg


Udanego rozpoczęcia roku szkolnego!


2 komentarze: